Присоединяйся к нам
1

На Сумщине произошел порыв нефтепровода и разлилась нефть (+видео)

Причем, разлив нефти произошел на весьма приличной территории в 1260 кв метров, загрязнив земли Чернетчинского ОТГ, что на Ахтырщине.

Порыв (нефтяники называю его более ласково — разгерметизация), случился 9-го января, на ветке «Бугроватое — Рыбальцы», принадлежащей НГДУ «Ахтырканефтегаз», входящему в ПАТ «Укрнафта».

Причины аварийной ситуации, так же как и ущерб экологии от этого ЧП, пока устанавливаются, а на месте аварии работают госинспекторы по охране окружающей среды.

В Охтирському районі стався розлив нафти09 січня 2019 року внаслідок розгерметизації нафтопроводу «Бугрувате-Рибальці» Бугруватівського родовища НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» не землях Чернеччинської ОТГ Охтирського району сталася аварійна ситуація, яка призвела до розливу нафтопродуктів на земельній ділянці приблизною площею 1260 м2. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Сумської області проведено огляд місця події та здійснено відбір проб ґрунту.Наразі, з 8 січня розпочато комплексну планову перевірку ПАТ «Укрнафта», у тому числі її структурних підрозділів на території Сумської області.

Geplaatst door Державна екологічна інспекція у Сумській області op Donderdag 10 januari 2019

comments