Присоединяйся к нам
1

Нардеп Медуница в ярости: как сумские активисты посмели поднять руку на народного избранника

Народнофронтовец Олег Медуница вне себе от ярости – патриотически настроены активисты от ГО «Східний корпус» вчера очень невежливо повели себя с его коллегой по партии в Сумском горсовете Андреем Крамченковым.

Медуница, не подбирая выражений, повсеместно характеризовал харьковских борцов (с временной сумской пропиской) за справедливость и порядок нелестными эпитетами: «…обычное проявление уголовного поведения гопников…» — негодует пан Олег в соцсетях.

Медуница всякой ценой решил урезонить бравых патриотов и пообещал доложить высшим чинам в правоохранительных органах не только о нанесенной душевной травме «побратиму по партийному лозунгу» — Андрею Крамченкову, но и об угрозах в его сторону окончательной физической расправы.

Вынуждены представить вашему вниманию гневную заметку автора на языке оригинала – при переводе теряется дух, красочная и эмоциональная насыщенность очерка, короче, не поднялась рука осквернить оное творение языком «неверных».

«Вчорашні події чітко показали, що у Сумах кримінальний елемент намагається вийти із маргінесу в політику. Як би хтось не намагався називати їх «громадськими активістами», ті, хто в Сумах представляє Східний корпус – це покидьки, це гопота, це кримінальщики!

Мені прикро, що дехто у правоохоронних органах намагається розглядати вчорашні події, як двосторонній конфлікт. Ніякої іншої сторони не було! Ніякого конфлікту не було! Був звичайний прояв кримінальної поведінки гопників! Були погрози вбивства посадовим особам та депутатам Сумської міськради!!!

Що ми маємо з цим робити?

Представники влади, громадськості та засоби масової інформації мають повністю ігнорувати цей кримінальний сегмент. Ця гопота має стати нерукопожатною і позакомунікаційною у середовищі порядних сумчан.

Для правоохоронної системи розслідування цієї справи буде серйозним тестом. Правоохоронна система має визнати цих покидьків кримінальним елементом, який займається рекетом, який брутально намагається підім’яти під себе бізнес. Має бути чітка дефініція! Мені дуже не хотілося б, аби сумська правоохоронна система дала збій і проявила слабкість, як це сталося на травневі свята у Дніпрі.

Я зі свого боку поінформую про ситуацію у Сумах усі інстанції на державному рівні й попрошу взяти справу під особистий контроль».

comments