Присоединяйся к нам
1

Расхитители нефтепродуктов на Сумщине подожгли промышленную скважину (+видео)

Организованная группа не совсем законопослушных жителей Роменского района (в простонародье -шайка), предприняла ночью, 7-го сентября, попытку «расхитить» нефтепродукты с законсервированной скважины №121.

Это выяснилось уже позже, когда СОГ Роменского отдела полиции, вместе с экспертами и спасателями выехали по сигналу от СБ Ахтырского нефтепромрайона, согласно которому, на этой скважине возник пожар.

В ходе ликвидации очага пожара и последующего разбирательства, обнаружился рядом со скважиной обгоревший остов автомобиля КАМАЗ и некоторые другие предметы и обстоятельства, указывающие на то, что в данном случае имела место попытка несанкционированного отбора (кражи) нефтепродуктов со скважины, которая закончилась пожаром.

Спасатели залили очаг специальными пенными смесями, а роменские полицейские, на основе полученных на месте происшествия данных и реализации оперативно-розыскных мероприятий, задержали одного из подозреваемых в этом преступлении (квалифицируется по части 3-й ст. 292 УК) местного жителя (1976 года рождения) и работают в плане установления его возможных сообщников.

На Сумщині поліція викрила злочинну групу, члени якої пошкодили газоконденсатну свердловину, що призвело до масштабної пожежі

На Сумщині поліція викрила злочинну групу, члени якої пошкодили газоконденсатну свердловину, що призвело до масштабної пожежіВ рамках відкритого кримінального провадження поліцейські вже затримали одного з членів даної групи і вживають заходів щодо затримання його спільників. Вночі 7 вересня до чергової частини Роменського відділу поліції надійшло повідомлення від провідного фахівця СБ Охтирського нафтопромислового району про те, що поблизу с.Анастасівка Роменського району, на свердловині №121 виникла пожежа. На місце події виїхали керівництво, слідчо-оперативна група відділу поліції , експертна служба. Пожежа сталася в полі на законсервованій свердловині Анастасівського родовища Охтирканафтогаз. Дана свердловина не експлуатується близько півтора року. Вогонь повністю знищив автомобіль КАМАЗ, що там знаходився, та технічне обладнання свердловини. В поліції дану подію кваліфікували за ч.3 ст.292 КК України «Пошкодження об'єктів магістральних нафто-, газо та нафтопродуктопроводів, що призвело до пожежі, значного забруднення довкілля чи інших тяжких наслідків». За всіма ознаками пожежа виникла під час спроби несанкціонованого відбору нафтопродуктів. В поліції ж розпочали заходи, спрямовані на встановлення осіб, що можуть бути причетні до зазначеного кримінального правопорушення «Під час проведення відповідних слідчих та оперативно-розшукових дій була викрита злочинна група, члени якої вночі намагались скоїти крадіжку нафтопродуктів з вищезазначеної свердловини, -– коментує Вадим Дзюбинський в.о. начальника ГУНП області, — одного з них ми вже затримали. Це місцевий житель, 1976 року народження . Наразі проводяться всі необхідні оперативно-розшукові заходи спрямовані на затримання його спільників.» Зловмиснику вже повідомлено про підозру у вчиненні даного злочину. Згідно з чинним законодавством йому загрожує покарання у вигляді позбавленні волі на строк від 5 до 12 років.Відділ комунікації поліції Сумської області

Geplaatst door Поліція Сумської області op Maandag 9 september 2019

Ущерб от случившегося возгорания еще не установлен экспертизой, а о пострадавших в этом инциденте, не сообщается.

comments