Присоединяйся к нам
1

Со второй попытки удалось — Сумской облсовет обратился к центральному руководству страны

После того, как вчерашняя попытка областного руководства решить требования митингующих активистов – сторонников «торговой блокады» не увенчалась успехом, сегодня сессия Сумского областного совета в поддержку блокады таки состоялась.

На заседании собрался необходимый кворум — 48 депутатов, отсутствовало – 16.

Единственный вопрос, под решение которого так упорно собирали дипкорпус,  в повестке дня — проект решения «Об обращении к Президенту Украины, Премьер-министру Украины и Верховной Раде Украины по обеспечению законности при перемещении товаров в зоне проведения антитеррористической операции».

«За» проголосовали – 47 избранников. (Интересно, а кто не голосовал за Обращение?)

Решение:

Про звернення до Президента України,

Прем’єр-міністра України та Верховної

Ради України щодо протидії гібридним

загрозам національній безпеці України

у зв’язку з агресією Російської Федерації

та підтримки рішення РНБО від 15.03.2017

З метою відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих Росією територій і визволення мільйонів наших співвітчизників, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звернутись до Президента України, Прем’єр-міністра України та Верховної Ради України щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України у зв’язку з агресією Російської Федерації та підтримки рішення РНБО від 15.03.2017 року (звернення додається).
  2. Голові обласної ради направити звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України, лідерів політичних сил у Верховній Раді України, депутатів Верховної Ради України, обраних від Сумської області, та обласних рад.

 

Вашему вниманию текст Обращения:

Звернення

до Президента України,Прем’єр-міністра України,

Верховної Ради України щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України у зв’язку з агресією Російської Федераціїта підтримки рішення РНБО від 15.03.2017 року 

Ми, депутати Сумської обласної ради, обговоривши питання, пов’язані з гібридною війною, що проводиться Російською Федерацією проти нашої Батьківщини, рішуче підтримуємо рішення, ухвалені 15 березня цього року Радою національної безпеки і оборони України щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України.

Для відбиття агресії Росії, відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих Росією територій і визволення мільйонів наших співвітчизників, які нині є заручниками агресора, потрібне об’єднання зусиль влади і громадськості на всіх рівнях.

Ми підтримуємо і вимагаємо від усіх органів влади, місцевого самоврядування, від усіх політичних сил і громадськості взяти участь і забезпечити виконання рішень РНБО щодо:

—         припинення переміщення товарів через лінію зіткнення;

—         забезпечення безпечного і надійного функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України;

—         нейтралізації будь-яких можливих провокацій, тим більше збройних; притягнення провокаторів до суворої відповідальності незалежно від їхніх посад і статусів;

—         забезпечення рішень відповідних органів стосовно діяльності підприємств і установ, зокрема банківських, з російським капіталом.

Ми категорично засуджуємо застосування сили та провокацій з будь-якої сторони. Вимагаємо провести неупереджене та прозоре розслідування конфлікту, що відбувся 13.03.2017 у Кривому Торці – винні мають понести відповідальність, як за законом, так і політично.

Закликаємо активістів-учасників блокади приєднатися до дій, організованих українською владою для забезпечення рішення Ради національної безпеки і оборони.

Слава Україні!

comments