Присоединяйся к нам
1

В Сумах намагються значно підвищити вартість проїзду

Сумчани ще не встигли оговтатися від останніх перипетій від підвищення вартості проїзду 2016 в громадському транспорті як Сумська міська влада не забарилася з подальшими ініціативами в планах чергового підвищення вартості проїзду в міському громадському транспорті.

Від 19.01.2017 р. на інформаційному порталі мерії опубліковано ряд проектів рішень виконкому про підвищення вартості проїзду в міському громадському транспорті.

Більшість маршрутних перевізників пропонують запровадити тариф – 5 гривень і в жодному разі не менше. Проте, окрім передчасних « драконівських » намірів про підвищення вартості проїзду до 5 гривень відповідних економічно обгрунтованих розрахунків нових тарифів представлених на громадське обговорення і досі немає. Так відкритим і залишається питання : « А чому саме 5 гривень і чому в зимовий холодний період ? »

Шляхом нехитрих арифметичних обчислень виявляється – щоби відправити одну дитину до школи батьки мають виділити тільки на транспорт орієнтовно 400 гривень, та й самим батькам необхідно дістатися роботи … Тобто, півтори – дві тисячі гривень на місяць треба віддати перевізникам.

На даний час рішення про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті м. Суми буквально « зависло в повітрі ». Наразі невідома доля цих рішень як невідомо і те чи підпише їх міський голова О. Лисенко.

Не менш цікаво : чому досі міська влада з ініціативними ентузіастами не спромоглися заборонити виконкому розглядати питання про зростання цін за проїзд та проголосувати, врешті – решт, за мораторій на підвищення цін за проїзд у громадському транспорті м. Суми.

(с) Настрадамус

comments