Присоединяйся к нам
1

Сумщина понесла потери в Балаклее (+видео)

Из в\ч А0563 пришли на Сумщину печальные вести о гибели наших земляков. По информации военных, в процессе плановых работ, имевших целью утилизацию тех боеприпасов, которые не могли быть перемещены с технической территории Центральной артбазы обеспечения боеприпасами в Балаклее, произошел несанкционированный подрыв одного из снарядов, вызвавший детонацию заскалдированных рядом взрывоопасных предметов.

В результате двое саперов 91-го инженерного полка ВСУ (дислоцируется в г.Ахтырке) погибли, это прапорщик Дмитрий Мовчан и старший солдат Денис Ярмак, а еще четверо саперов доставлены с различными повреждениями (в основном ожоги) в медучреждения Харькова, при этом один из них, Андрей Соцкий, в тяжелом состоянии.

UPD 10:30 // Другому пораненому — 43 роки, говорить заступник головного лікаря Андрій Соцький. «Постраждалий перебуває в реанімації відділення політравми. Стан його тяжкий і в тяжкому стані він поступив… Зараз він на штучній вентиляції легень. Стан його залишається тяжким. Комбінована трамва — опіки кінцівок тулубу, близько 20%, також численні осколкові поранення м'яких тканин тулубу і кінцівок, є перелом лівої плечової кістки. Проведено оперативне втручання». UPD 10:20 // «На цю хвилину стан пацієнта 24-х років стабільно тяжкий. Продовжується лікування. Минуло не так багато часу. Він у тямі, контактний. Охоче реагує на оточуючу обстановку. Лікуємо. Близько 20% (опіків)», — сказав завідувач опікового відділення Аслан Цогоєв. Йому відомо, що це мешканець Сумської області. «Щойно його перев'язали, ретельно, під наркозом. Найближчим часом терапія триватиме, також буде паралельно лікування ран, є ділянки глибокого опіку, потребує часу оперативних втручань з пересадки шкіри, але це питання не сьогоднішнього дня», — додав він. __________У харківській Лікарні невідкладної допомоги розповідають про стан двох військових поранених у Балаклії.

Geplaatst door UA: Харків op Zaterdag 16 november 2019

Мы выражаем искренние соболезнования всем родными и близким Дмитрия Мовчана и Дениса Ярмака, и верим в скорейшее выздоровление остальных пострадавших бойцов.

comments